پلاک ضد خروپف (خرناسه) Anti-Snoring

این پلاک بمنظور بهبود و درمان خروپف (خرناسه) anti-snoring  میباشند طراحی شده. شما با استفاده از این پلاک شبها در هنگام خواب میتوانید:

•    مانع ایجاد صدای بلند خروپف (خرناسه)
•    بهبود اکسیژن رسانی
•    بهبود خواب و استراحتی کامل
•    نشاط و سرحال بودن پس از بیداری و همچنیین در طول روز
•    کاهش احساس خستگی،عصبی،افسردگی

و مواردی دیگر را میتوان از خواص اصلی استفاده از این پلاک دانست. پلاک ضد خروپف (خرناسه) فول اسلیپ FULL SLEEP  دارای مجوز از وزارت تجهیزات پزشکی وابسته به وزارت بهداشت و درمان است.

 


 

همانطور که میدانید بیماری خروپف(خرناسه) یک بیماری عام و حدود 30% از مردم به این بیماری مبتلا هستند. بسته به دلایلی مانند کبود وقت، اهمیت ندادن کافی به بیماری، هزینه بالای درمان و... این بیماری به طور جدی دنبال نمیشود ولی لازم به ذکر هست که در طول دراز مدت این بیماری میتوانید عوارض جدی مغزی و قلبی بدنبال داشته باشد. ما برای بهبود شما تمامی تلاش و رهنمایی های لازم را به شما در این زمینه انجام میدهیم و امیدواریم که بتوانیم در بهبود شما به اندازه ای صحیم باشیم.

پلاک ضد خروپف (خرناس) فول اسلیپ میتواند یکی از راه کارهای کم زمان و کم هزینه برای شما بیماران عزیز باشد. معمولا تا کنون برای درمان این بیماری یکی از این 2 روش تجویز میگردید 1 جراحی (حلق،بینی و یا هر دو اگر بیماری همچنان آشکار بود) 2 استفاده از دستگاه تنفسی CPAP این دو روش همچنان استفاده و بهبود دهنده هستند ولی هرکدام معایب و ضرر های مخصوص به خود را هم دنبال میکند، بطور مثال جرای دارای هزینه بالا و خطراتی مانند صدمه به تار های صوتی و دستگاه CPAP هزینه بالا و احساس ناراحتی بیمار در هنگام استفاده.

 پس با درنظر گرفتن عوامل ذکر شده استفاده از پلاک فول اسلیپ FULL SLEEP  را میتوان یکی از راه کارهای کم هزینه و کم خطر برای درمان این بیماری انتخاب کرد.

این پلاک از دو بخش تشکیل شده:

پلاک فک بالا AZ14U

این پلاک طراحی شده برای استفاده از فک بالا میباشد بطوری که پلاک بروی دندان های فک بالا قرار میگیرد. اگر تعدادی از دندانهای فک بالا موجود نباشند توصیه میشود از پلاک فک پایین استفاده کنید.

پلاک فک پایین AZ14D

این پلاک طراحی شده برای دندانهای فک پایین میباشد بطوری که پلاک بروی دندان های فک پایین قرار میگیرد.  اگر تعدادی از دندانهای فک پایین موجود نباشند توصیه میشود از پلاک فک بالا استفاده کنید.