نظرات شما

در این قسمت شما میتوانید نظرات بیمارانی که با استفاده از پلاک های فول اسلیپ FULL SLEEP بهبود پیدا کرده اند را مطالعه کنید.

* ف. فرزام ، تهران - بعلت خروپف و قطعی تنفس (آپنا) از پلاک استفاده نموده و اینکار باعث قطعی خروپف و تنفس بهتر شده است

* ا.باقر ، تهران - من حدودا از زمانی که تیروئیدم را عمل کردم دچار خرپف شده ام و هنگام خواب وقتی به پشت میخوابم خروپف کرده ولی وقتی به پهلو میخوابم خروپف کمتر میکنم و وقتی دیدم پسرم با انجام کارهایی که شما کرده اید خروپف نمیکند و یا خیلی کم شده تصمیم گرفتم به شما مراجعه کنم. از زحمات شما عزیزان متشکرم.

م.رزاقی، تهران - در این مدت که از پلاک شما استفاده نمودم از لحاظ خواب بسیار عالی بود و از لحاظ خستگی در روز حدودا 50% کاهش پیدا کرده.

* و.امیدوار ، تهران - با توجه به اینکه این پلاک را به مدت 1 ماه استفاده کرده ام در طول مدت خواب صدای خروپفم کم شده و در طول روز احساس راحتی و سرحالی بیشتری را دارم.

* م.نیکبخت، اصفهان - از وقتی که پلاک را استفاده میکنم صبح ها احساس سرحالی بیشتری دارم و صدای خروپف ام بسیار کم شده و دیگران را اذیت نمیکند و کسی من را برای صدای خروپف ام از خواب بیدار نمیکند.

* ک.کاظم نژاد، تهران - ضمن تشکر و آرزوی موفقیت برای شما و سایر همکارانتان که برای سلامتی افراد جامعه تلاش میکنید.

* م.آژنده، تهران - خیلی راضی بودم، یعنی یک درمان ساده و کم هزینه و موثر بوده و پس از دوره درمان خروپف من کاملا قطع شد.

* س.میرزایی، تهران - خوب و کاربردی بوده، و من را از شر خروپف خلاص کرد.

* ب.شرف یکتایی، تهران - من بعنوان داوطلب پلاک را به مدت 40 روز استفاده نمودم . تا زمانی که دهانم بسته می ماند راحت تنفس میکردم و خروپف هم نداشتم ، به کسانی که هنوز هیچ اقدامی برای رفع خروپف خود انجام نداده اند توصیه میکنم قبل از هر کاری بی خطر ترین کم هزینه ترین و بدون عمل جراحی و پرداخت هزینه های چند میلیونی برای دستگاه های کمک تنفسی حتما از این پلاک دندان استفاده نمایند. من شدید ترین خروپف و بدترین نوع تنفس را در خواب دارم طوری که تا صبح 500 مرتبه وقفه تنفسی و بیش از 40 دفعه بیداری دارم و نزدیک به 8 میلیون تومان خرج کردم و تا زنده هستم باید با دستگاه بخوابم در صورتی که پلاک دندان را بعد از مدت کوتاهی می توانید کنار بگذارید چون اثر درمانی هم دارد.