محافظ تنفسی

 

همانطور که میدانید یک ماسک تنفسی خوب باید هیچ راه نفوذی برای ورود ذرات و آلودگی به داخل ماسک نداشته باشد و عمل تنفس فقط از طریق فیلتر انجام شود. ما توانستیم مشکل نبود ماسک تنفسی مناسب برای آلودگی هوا و ریزگرد را برطرف کنیم.

شرکت آناهید پارس نماد ارائه دهنده ی مرغوب ترین ماسک های تنفسی به بیمارستانها، داروخانه ها و صنایع و ....میباشد.

شرکت آناهید پارس نماد با بهره گیری از هوش و توانمندی های متخصصین خود در عرصه ی طراحی ماسک تنفسی، اقدام به طراحی و عرضه نوع جدیدی از ماسک نموده اند که جایگزینی مطمئن برای ماسک های یکبارمصرف و سوپاپ دار می باشد.

این ماسک با کیفیت بسیار بالا و هزینه تهیه بسیار پائین دارای خصوصیات منحصر به فرد زیر میباشد:

 - با توجه به نوع طراحی ماسک لایه ی پوششی صورت بطور کامل بصورت جذب شده و از نفوذ ریز گردها،آلاینده ها،خاک، گاز و.... بطور کامل جلوگیری می کند.

 - این ماسک دارای سوپاپ بازدم یک طرفه میباشد که هوای بازدم را در سریع ترین زمان تخلیه می کند و در هنگام دم بسته میشود.

  - این ماسک از مواد MEDICAL GRADE ساخته شده است در نتیجه باعث جلوگیری از حساسیت مصرف کننده می شود.  

 - بدنه ی ماسک قابل شستشوی و ضدعفونی می باشد، لذا امکان استفاده ی مکرر از ماسک برای مدت طولانی از دیگر ویژگی های قابل توجه ماسک میباشد.

 - با توجه به نوع طراحی و شرایط تولید ماسک با هزینه اولیه بسیار پایین قابل دسترس بوده و همچنین تمهیدات استفاده از فیلترهای متنوع  FFP1 , FFP2 و قابل تعویض باعث مقرون به صرفه شدن این ماسک میگردد.

 - بند قابل تنظیم ماسک باعث تنظیم فشار جذب و کشش مناسب برروی صورت میشود و امکان نفوذ ذرات نیست.

 - این ماسک با طراحی منحصر به فرد خود مانع از دید خوب در هنگام استفاده نمیشود.

 - با توجه به استفاده از مواد مرغوب اولیه و نوع طراحی این ماسک وزن بسیار سبکی داشته و امکان استفاده ی طولانی مدت از ماسک باعث خستگی نمیشود.

در نتیجه این محصول نمونه بارز یک ماسک تنفسی خوب است که هوای آلوده به داخل ماسک نفوذ نمی کند و تنفس فقط از طریق فیلتر انجام می شود.

کیفیت بالای این محصول امکان استفاده مجدد ماسک را تا مدت 1 الی 2 سال میدهد، و فقط باید فیلتر آن تعویض گردد. این ماسک قابلیت انبار شدن و استفاده در مواقع اضطراری مانند طوفان خاک، ریزگردها، هوای آلوده را دارا میباشد.

 ماسک CANHEAL 808 دارای مجوز و گواهی های لازم از ادارات و ارگان های ذینف است.