روش قالب گیری پلاک فک بالا AZ14U

پلاک ضد خروپف فول اسلیپ جدیدترین فناوری برای درمان و بهبود خروپف و آپنه خفیف میباشد، که فقط شب ها در هنگام خواب استفاده میشود.

نکات مهم :

*قبل از قالب گیری پلاک، بروشور را به طور دقیق ١ بار مطالعه فرمائید و سپس تمام مراحل را بطور دقیق و ترتیبی انجام دهید. هرگونه خطا در هنگام قالب گیری باعث از بین رفتن خاصیت پلاک میشود.  

 

*تکرار مراحل قالب گیری تا ٢ بار امکان پذیر است.

*در هنگام استفاده از این پلاک علائمی نظیر: جمع شدن بزاق دهان، دندان درد، فک درد، خشک شدن دهان، التهاب لثه و لب طبیعی میباشد، بعد از خارج کردن پلاک از دهان پس از مدت کوتاهی برطرف میشود.

*افرادی که دارای بیماریهای قلبی، قطعی تنفس شدید ( آپنه شدید )، حساسیت لثه،دهان وحلق میباشند قبل از استفاده از پلاک با پزشک مربوطه مشورت نمایند.

*هر شب قبل از استفاده از پلاک آن را با آب کمتر از ٣٠ درجه بشوئید.

*این پلاک برای افراد زیر ١٥ سال توصیه نمیشود.مراحل قالب گیری فک بالا AZ14U

 
 


 

١- این پلاک بصورت عمومی طراحی شده، لذا قبل از شروع قالب گیری به وسیله ی قیچی تمیز انتهای پلاک را کم کم بصورت هلالی ببرید،تا حدی که انتهای پلاک آخرین دندان شما را بپوشاند.

٢-آب جوش (٨٠ درجه) را در یک کاسه بریزید.

٣-پلاک را مدت ٢٥ ثانیه در کاسه آب جوش قرار دهید.

٤-بوسیله قطعه سیلیکونی تعبیه شده، پلاک را از آب بیرون بیاورید و مدت ٥ ثانیه صبر کنید تا خنک شود.

٥-پلاک را باید طوری در دهان قرار دهید که دندانهای فک بالا را بطور منظم و دقیق در قسمت فرو رفته پلاک قرار گیرد، با انگشتها کنار پلاک را نگه داشته تا پلاک از جای خود خارج نشود، فک پائین راجلو آورده تا جایی که قسمت هلالی پلاک را رد کند.

٦-پلاک را به مدت ٥ ثانیه گاز بگیرید، همچنان مراقب باشید در هنگام گاز گرفتن دندان های فک بالا در قسمت فرو رفته باشند که دیواره پلاک را اشتباها گاز نگیرید.

٧-برای بهتر قالب شدن پلاک در دهان، میتوانید در حین گاز گرفتن پلاک با انگشتان خود به

لبه های آن را فشار بیاورید تا جذب دندانها ولثه شود.

٨-مقدار کمی دهان را باز کرده و قطعه سیلیکونی را در قسمت فرو رفته ببرید و دوباره گاز بگیرید تا مسیر هوا برا ی پلاک باز شود.

٩-پلاک را بیرون آورید و چک کنید، اگر در مراحل قالب گیری دچار خطا شده اید میتوانید مجددا از مرحله ٣ شروع به قالب گیری کنید.

توجه داشته باشید که تکرار قالب گیری تا ٢ بار امکان پذیر است.